انتخابات-فدراسیون-فوتبال-باید-برگزار-شود

هيئت دو نفره از سوی فیفا متشکل از علی کفاشیان عضو اجرائیوی فیفا و معاون کنفدراسیون آسیا، و وحید کاردانی نماینده کنفدراسیون آسیا روز جمعه ۲۱ میزان به کابل آمدند تا به مشکلات فوتبال افغانستان رسیدگی کنند.

به گزارش خبرگزاری افغان نیوز: علی کفاشیان عضو اجرائیوی فیفا و معاون کنفدراسیون آسیا، و وحید کاردانی نماینده کنفدراسیون آسیا روز جمعه 21 میزان به کابل آمدند تا به مشکلات فوتبال افغانستان رسیدگی کنند و مسئولان فوتبال ولایات کشور از این هیئت میخواهند که به تمام مشکلات فوتبال افغانستان رسیدگی کنند و فوتبال را از دست یک تعداد افراد قدرت طلب نجات دهند.

این مسئولان می‌گویند: که این دو نماینده ارشد فیفا و ای اف سی، بخاطر بررسی و ارزیابی وضعیت فدراسیون فوتبال بخصوص برگزاری انتخابات این فدراسیون به کابل آمده اند.

امان الله فیضی رئیس فدراسیون فوتبال جوزجان گفت:  این هيئت، بر اساس شکایات آنان به کابل آمده و اکنون مسئولان فدراسیون فوتبال تلاش می‌کنند تا این هیئت با مسئولان فوتبال ولايتى ديدار نداشته باشند.

او افزود: مسئولان فدراسیون فوتبال تا به روز جمعه از آمدن هیئت ای اف سی خبر نداشتند که به کابل می‌آیند و مسئولان فدراسیون فوتبال کشور انان را در جریان نگذاشته و نمی خواهند تا آنان با این هیئت ملاقات نمایند.

فیضی گفت: "ما مسئولان فدراسیون فوتبال ولایات از فدراسیون فوتبال می‌خواهیم تا مانع ملاقات انان با هیئت ای اف سی نشوند و بگذارند تا ما طرح ها و پیشنهادات مشخص خود را از نزدیک با آنان شریک سازیم."

حیات الله لوگروال رئیس فدراسیون فوتبال کابل گفت: که قرار است این هیئت یافته هاى شان را با فدراسیون جهانی فوتبال شریک سازند و تصمیم لازم را در رابطه به فوتبال افغانستان در نظر گرفته و اقدام کنند.

لوگروال گفت: مسئولان  فوتبال ولایات از این هیئت میخواهند که به مشکلات فوتبال کشور به شکل همه جانبه رسیدگی کنند تا مطابق آن از سوی فیفا تصمیم اتخاذ شود. او افزوده: این هئیت زمان برگزاری انتخابات فوتبال کشور را مشخص میسازند.

فدراسیون فوتبال افغانستان، در صفحه فیس بوکش از آمدن هئیت با صلاحیت فدراسیون فوتبال جهانی و کنفدراسیون فوتبال، خبر داده و گفته است که این هیئت، بخاطر مداخلات اشخاص و نهادهای ثالث در امور فدراسیون فوتبال، به کابل امده اند.

انتخابات فدراسیون فوتبال باید برگزار شود

پیام ها

نظرتان را بیان کنید

پیام های ارسالی پس از تایید منتشر خواهند شد