تقدیر-رییس-جمهور-با-هدیه-نقدی-از-قهرمان-پرورش-اندام

رئیس جمهور غنی باهدیۀ نقدی از احمدیاسین قادری، قهرمان پرورش اندام افغانستان تقدیر کرد.

به گزاش افغان نیوز: محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان احمدیاسین قادری ورزشکار فدراسیون پرورشاندام کشور را که اخیراً در نهمین مسابقات پرورش اندام آماتور جهان در کشور مغولستان مقام اول را کسب کرد، با هدیۀ نقدی مورد تقدیر قرار داد.

در مراسمی که به این مناسبت در ارگ انجام شد، ابتدا باور هوتک رئیس فدراسیون پرورش اندام ضمن تشکر از حمایت های رئیس جمهور از ورزشکاران، مشکلات ورزشکاران کشور را مطرح و خواستار حل آن گردید.

بعداً احمد یاسین قادری صحبت کرد و ضمن اینکه این موفقیت را به رئیس جمهور و مردم افغانستان تبریک گفت، افزود: حمایت های شما زمینه ساز موفقیت برای من و سایر وزرشکاران کشور بوده است.

رئیس جمهور غنی پس از استماع سخنان آنان، خطاب به قادری گفت که من از شما و فامیل تان تشکر می کنم که عزت و افتخار بزرگ را برای کشور در سطح منطقه و جهان بدست آوردید.

رئیس جمهور غنی افزود: ما به ورزش کشور توجه داریم و از آن حمایت می کنیم و در هفته آینده برنامه های اساسی بخاطر توجه بیشتر به ورزش کشور آغاز می گردد.

رئیس جمهور محمد اشرف غنی، گفت: در چند ماه اخیر افتخاراتی را که جامعه ورزشی کشور نصیب شده است، قابل قدر می باشد.

رئیس جمهور در اخیر سخنانش گفت: زمانیکه ورزشکاران ما بیرق افغانستان را در میدان های ورزشی به اهتزاز در می آورند، تصویر جدید از افغانستان ارائه می شود که این کشور از بدترین حالت به وضعیت خوبی رسیده است و می تواند افتخارات را بدست آورد و شاهد پیشرفت باشد.

تقدیر رییس جمهور با هدیه نقدی از قهرمان پرورش اندام

پیام ها

نظرتان را بیان کنید

پیام های ارسالی پس از تایید منتشر خواهند شد