تمام-سربازان-امریکایی-بی-‌رحم-‌اند

فرمانده مرکزی نیروهای امریکایی گفته است، تصویر نشر شده که نشان‌دهنده شلیک یک سرباز امریکایی به سوی یک فرد ملکی‌ است، نیروهای ایتلاف، حکومت افغانستان و شهروندان افغانستان و امریکا را سخت خفه کرده و نشان‌دهندۀ آن است که تمام سربازان امریکایی بی‌رحم‌اند.

به گزارش افغان نیوز: اخیرا تصاویری در انترنت به نشر رسیده که نشان می‌دادند، یک سرباز امریکایی بالای یک راننده‌ ملکی فیر می‌کند، اما این معلوم نیست که این حادثه در کدام ولایت افغانستان رخ‌داده‌است.

این حادثه زمانی صورت گرفته که نیروهای امریکایی در یکی ولایات در یک عملیات ضد تروریستی اشتراک نموده و در نتیجۀ یکی از اعضای آنان، دست به این اقدام زده و سپس آن‌را از طریق انترنت هم‌گانی می‌سازد.

گفتنی‌ست که تا هنوز از سرنوشت فرد ملکی، اطلاعات در دست‌رس نیست و این هم واضح نشده که سرباز امریکایی به کدام دلیل دست به این اقدام زده‌است.

جنرال جوزف وتل، فرمانده مرکزی نیروهای امریکایی گفته است، تصویر نشر شده که نشان‌دهنده شلیک یک سرباز امریکایی به سوی یک فرد ملکی‌ست، نیروهای ایتلاف، حکومت افغانستان و شهروندان افغان و امریکا را سخت خفه کرده و نشان‌دهندۀ آن است که تمام سربازان امریکایی بی‌رحم‌اند.

او اضافه کرده که باید مخاطبان ما این گونه فکر نکنند، زیرا این تصاویر نمی‌توانند که از ماموریت مسلکی و انسانی نیروهای ما در افغانستان نمایند‌‌گی کنند.

اما تا هنوز دولت افغانستان در این مورد واکنش نشان نداده‌است.

تمام سربازان امریکایی بی ‌رحم ‌اند

پیام ها

نظرتان را بیان کنید

پیام های ارسالی پس از تایید منتشر خواهند شد