جنگ-بزرگ-در-میان-مسلمانان-و-پایان-عمر-اروپا-در-راه-است

بابا وانگا، زن پیشگوی بلغاریایی که در سال ۱۹۹۶ میلادی در گذشت پیش بینی کرده بود که در سال ۲۰۱۶میلادی جنگ بزرگی میان مسلمانان رخ خواهد داد و بعد از آن عمر اروپا به پایان میرسد.

به گزارش افغان خبر: به نقل از اسپوتنیک روسیه، ۸۵درصد سخنان این زن پیشگوی راست بوده و چندین پیش بینی بزرگ دیگر را نیز انجام داده است.

وی که به دلیل پیشگویی هایش که به حقیقت پیوسته لقب نوستراداموس بالکان را گرفته است.

این خانم نابینا که تا قبل از این، وقوع حملات تروریستی ۱۱ سپتمبر و سونامی مرگبار اقیانوس هند در سال ۲۰۰۴ را پیش‌بینی کرده بود، یکی از پیش‌بینی‌هایش این است که در سال ۲۰۱۶ افراط‌گران حمله بزرگی به اروپا انجام خواهند داد.

 وانگا در طول عمرش صدها پیش‌بینی انجام داد که شامل بروز یک جنگ عظیم میان مسلمانان که با بهار عربی در سال ۲۰۱۰ آغاز می‌شود، بوده است.

وی پیش‌بینی کرده که این جنگ در سوریه اتفاق افتاده و در سال ۲۰۴۳ با استقرار یک "خلافت" به پایتختی شهر رُم ایتالیا به پایان خواهد رسید.

وانگا همچنین در پیشگویی‌هایش گفته است که اروپا در انتهای سال جاری میلادی دیگر وجود نخواهد داشت و این قاره تبدیل به یک زمین خشک و تقریبا خالی از سکنه بدون وجود هیچ‌یک از اشکال حیات خواهد شد.

حامیان بابا وانگا می‌گویند، او سونامی مرگبار اقیانوس هند در سال ۲۰۰۴ میلادی را با گفتن اینکه "یک موج عظیم سراسر ساحل بزرگی که در آن مردم بسیار و چند شهر وجود دارند را می‌پوشاند و همه چیز زیر آب ناپدید خواهد شد" پیش‌بینی کرده بود. همچنین این پیشگو در سال ۱۹۸۹ گفته بود، "برادران امریکایی هدف حمله دو پرنده فولادی قرار خواهند گرفت" که اشاره به حادثه ۱۱ سپتمبر دارد.

همچنین گفته شده که وانگا ۶۰ سال پیش نسبت به ذوب شدن یخ‌های قطبی و افزایش سطح دریاها هشدار داده بود که این حاکی از پیش‌بینی افزایش دمای جهانی است.

 این پیشگو زاده روستایی به نام "استرومیکا" در پایین قله‌ای در بلغاریا است و گمان برده می‌شود که در یک طوفان بینایی خود را از دست داد. وی پس از نابینا شدن ادعا کرد که توانایی پیش‌بینی آینده را به دست آورده است.

همچنین وانگا درباره رئیس جمهور شدن اوباما نیز پیش‌بینی کرده بود که "چهل‌وچهارمین رئیس‌جمهور آمریکا یک فرد آفریقایی- آمریکایی خواهد بود" اما در عین حال وی هشدار داد که این فرد "آخرین رئیس‌جمهور امریکا" است.

اما وجود گروه افراطی داعش و پیشروی های آن در سوریه و بیرون شدن بریتانیا از قاره اروپا و بحران های موجود در میان این اتحادیه احتمال راست بودن این پیشگویی را بیشتر میسازد.

جنگ بزرگ در میان مسلمانان و پایان عمر اروپا در راه است

پیام ها

نظرتان را بیان کنید

پیام های ارسالی پس از تایید منتشر خواهند شد