من-آدرس-طالبان-و-فرزندان-ملا-عمر-را-میدانم

فرمانده پولیس ولایت قندهار می‌گوید که آدرس خانه‌های رهبران طالبان و فرزندان ملا محمد عمر در پاکستان مشخص است و هر کسی که این آدرس‌ها را بخواهد او در اختیارش قرار می‎دهد.

به گزارش افغان نیوز: جنرال عبدالرازق، فرمانده پولیس قندهار به خبرنگاران گفته است که وی اسنادی موثق در اختیار دارد که نشان می‌دهد سران طالبان همراه خانواده‌های شان آزادانه در پاکستان زندگی می‌کنند.

وی افزوده:"آدرس خانه‌های سران طالبان در پاکستان واضح است و هرکس می‌خواهد این آدرس‌ها را در اختیارش قرار می‌دهم، فرزندان ملامحمد عمر و خانواده او نیز در پاکستان به سر می‌برند".

فرمانده پولیس ولایت قندهار همچنین تصاویری را با رسانه‌ها شریک ساخته که ادعا می‌شوند فرزندان و خانه‌های سران طالبان در پاکستان می‌باشد.

ژنرال عبدالرازق اظهارات سید حامد گیلانی رهبر حزب محاذ ملی را که گفته بود رهبران طالبان در افغانستان حضور دارند به شدت رد کرده است.

وی در این باره گفته:"سران طالبان در کویته، کچلاک، ژوب، لاهور، پشاور و کراچی در خانه‌های مجلل زندگی می‌کنند و تمامی امکانات برای آنان فراهم شده است".

گفتنی است که سید حامد گیلانی رهبر حزب محاذ ملی به تازگی گفته است که رهبران طالبان در افغانستان حضور دارند. این اظهارات آقای گیلانی با موجی از واکنش ها روبرو شده است.

شورای ملی کشور، آقای گیلانی را جاسوس و نوکر سازمان استخباراتی پاکستان خوانده اند. ریاست اجرایی نیز اظهارات آقای گیلانی را خلاف منافع ملی خوانده است.

رحمت الله نبیل رییس پیشین امنیت ملی نیز ضمن رد اظهارات آقای گیلانی تاکید کرده است که آقای گیلانی رابطه نزدیک با شبکه حقانی دارند و چندین بار یکی از مسوولان خطرناک شبکه حقانی را به کابل انتقال داده است. آقای نبیل تاکید کرده که افرادی در دولت در صدد رهایی انس حقانی از زندان هستند.

من آدرس طالبان و فرزندان ملا عمر را میدانم

پیام ها

نظرتان را بیان کنید

پیام های ارسالی پس از تایید منتشر خواهند شد